GPW dopuściła do obrotu akcje serii F Platinum Properties Group

ISBNews
opublikowano: 27-02-2014, 15:19

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie dopuściła do obrotu akcje serii F spółki Platinum Properties Group od 3 marca, podała Giełda.

"Zarząd Giełdy stwierdza, że (...) do obrotu giełdowego na rynku równoległym dopuszczonych jest 58.000.871 akcji zwykłych na okaziciela serii F spółki Platinum Properties Group S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł każda" - czytamy w komunikacie.

Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 3 marca 2014 r. w trybie zwykłym akcje do obrotu pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych rejestracji tych akcji, podano również.

Pod koniec stycznia Platinum Properties Group poinformowała, że przydzieliła wszystkie 58 mln akcji zwykłych serii F w ramach subskrypcji prywatnej.

Platinum Properties Group S.A. to holding firm, zajmujący się inwestowaniem, obrotem i zarządzaniem nieruchomościami. Od czerwca 2012 r. notowany na rynku głównym GPW. Wcześniej notowany był na NewConnect, gdzie przeprowadził najwyższą w historii tego rynku ofertę publiczną o wartości 250 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane