GPW zawiesiła 5 spółek

ISBNews
opublikowano: 29-12-2015, 08:34

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zawiesił notowania Budopolu Wrocław, Clean&Carbon Energy, Europejskiego Funduszu Hipotecznego (EFH) i Ampli na rynku głównym oraz Zakładów Mięsnych Mysław na NewConnect, podała giełda.

Budopol Wrocław, Clean&Carbon Energy zostały zawieszone do 31 marca 2016 r. (włącznie) z uwagi na zakwalifikowanie akcji po raz ósmy z rzędu do segmentu Lista Alertów oraz brak podjęcia przez te spółki odpowiednich działań zmierzających do usunięcia przesłanek do tej kwalifikacji w przyszłości.

Europejski Fundusz Hipoteczny i Ampli zostały zawieszone do 31 marca 2016 r. (włącznie) z uwagi na zakwalifikowanie akcji po raz szósty z rzędu do segmentu Lista Alertów oraz brak podjęcia przez te spółki odpowiednich działań zmierzających do usunięcia przesłanek do tej kwalifikacji w przyszłości.

Zakłady Mięsne Mysław zostały zawieszone do dnia wejścia w życie umowy o pełnienie funkcji animatora rynku dla akcji tej spółki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy