Granty dla innowatorów

DZ
opublikowano: 08-06-2017, 22:00

14 czerwca w Płocku odbędzie się szkolenie dla firm MSP, które chcą starać się o dotacje na realizację innowacyjnych przedsięwzięć. Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku (LPIFE).

Eksperci opowiedzą o możliwościach wsparcia innowacyjnych rozwiązań w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Granty oferuje działanie 3.3 RPO WM („Innowacje w MSP”).

Sfinansują one projekty związane z wprowadzaniem na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług przez wdrożenie wyników prac B+R. Specjaliści od funduszy unijnych wyjaśnią, jakie przedsięwzięcia mają największe szanse na dotacje, ma także na jakie kryteria wyboru projektów powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Szkolenie odbędzie się w siedzibie LPIFE przy ul. Kolegialnej 19. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu