Granty na prace B+R

opublikowano: 17-01-2019, 22:00

31 stycznia w Koninie odbędzie się szkolenie dla firm pod hasłem „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców — przegląd możliwości wsparcia w 2019 r.”.

W tegorocznym harmonogramie naborów z programu Inteligentny Rozwój paleta dotacji jest szeroka. Nie brakuje konkursów z grantami dla firm, które stawiają na nowatorskie rozwiązania i chcą konkurować wynikami prac B+R. Dofinansowanie popłynie zarówno do małych, jak i dużych graczy, ale z regionów słabiej rozwiniętych, czyli spoza Mazowsza. W puli jest 2,25 mld zł. Podczas spotkania eksperci opowiedzą o zasadach ubiegania się o dotacje. Zwrócą uwagę na kryteria projektów, jakie muszą spełnić przedstawiciele biznesu, aby otrzymać dofinansowanie. Specjaliści przedstawią też ofertę łatwo dostępnych pożyczek dla przedsiębiorców rozpoczynających lub rozwijających biznes. Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie. Więcej informacji: www.poir.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy