Granty na rozwój tradycyjnych produktów

opublikowano: 22-04-2019, 22:00

Mali i średni gracze z Warmii i Mazur mogą powalczyć o dotacje na projekty związane z udoskonalaniem produktów i usług, które bazują na tradycyjnych recepturach.

Unijne wsparcie pochodzi z poddziałania 1.5.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego („Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu”). Do podziału między wnioskodawców jest 17 mln zł. W konkursie mogą startować wyłącznie MŚP lub ich konsorcja, porozumienia i sieci. Premiowane będą projekty wpisujące się w jedną z inteligentnych specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego. Na ich liście są: żywność wysokiej jakości, meblarstwo, przemysł drzewny i ekonomia wody. Na preferencje mogą liczyć także przedsięwzięcia realizowane przez grupę przedsiębiorstw na terenach objętych rewitalizacją. Wnioski o granty należy składać w Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie (plac gen. Józefa Bema 3). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na październik.

WAŻNA DATA

13.05 Do tego dnia firmy mogą składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.5.2 RPO WiM.

WIĘCEJ INFORMACJI www.rpo.warmia.mazury.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy