Granty na start dla firm z Wielkopolski

opublikowano: 03-04-2018, 22:00

24 kwietnia w Koninie odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą zdobyć granty na uruchomienie biznesu.

24 kwietnia w Koninie odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą zdobyć granty na uruchomienie biznesu. Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Koninie. Eksperci zaprezentują zasady konkursów z dotacjami na założenie działalności gospodarczej. Opowiedzą o wsparciu z programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego (RPO WW).

Przyszli przedsiębiorcy mogą powalczyć o granty m.in. z działania 1.1 POWER („Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy”) i poddziałania 6.3.1 RPO WW („Samozatrudnienie i przedsiębiorczość”). Specjaliści pomogą im w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie oraz zwrócą uwagę na kryteria oceny przedsięwzięć. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie PIFE w Koninie przy ul. Zakładowej 4.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu