Hektary elektroniki pod dachem

opublikowano: 21-11-2019, 22:00

Prologis wybuduje w Jankach pod Warszawą 125 tys. m kw. magazynów dla spółki Euro-net.

Razem z już wynajmowaną powierzchnią 35 tys. m kw. właściciel sieci wyspecjalizowanych sklepów RTV EURO AGD podpisał umowę na powierzchnię 160 tys. m kw. Stworzenie jednego z największych w Polsce centrum dystrybucyjnego dla handlu tradycyjnego oraz e-commerce umożliwi Euro-netowi optymalizację działań logistycznych. Inwestycja zostanie zrealizowana na działce o powierzchni 24 ha w całości należącej do Prologisu, co daje możliwość dalszego rozwoju firmy w ramach tego samego parku logistycznego.

160 tys. m kw. Tyle będzie miała powierzchnia magazynów, które wynajmie Euro-net w podwarszawskich Jankach na centrum dystrybucyjne.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu