Heroo Mobile oferuje telefon z parasolem

opublikowano: 24-09-2020, 22:00

Nowy operator zadebiutował na rynku z ofertą, która ma chronić najmłodszych użytkowników.

Na krajowym rynku pojawił się niecodzienny operator telekomunikacyjny — Heroo Mobile. Spółka zagospodarowuje wąską niszę usług świadczonych z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju najmłodszych użytkowników telefonii. Heroo Mobile liczy, że przekona do siebie rodziców i do końca roku sprzeda 10 tys. abonamentów.

Z usługą zintegrowane są dwie aplikacje: dla dzieci — uatrakcyjniająca najmłodszym korzystanie z telefonu i dla rodziców — umożliwiająca ograniczenie pociechom dostępu do nieodpowiednich treści, filtrowanie kontaktów z obcymi osobami i lokalizowanie. W przyszłości pakiet zostanie rozbudowany m.in. o tzw. geofencing (wytyczanie wirtualnych granic w obrębie danego terenu), autoryzację zakupów i zarządzanie pakietem danych. Firma porozumiała się też niedawno ze start-upem Samurai Labs i do swojej sieci wprowadzi system ochrony przed cyberprzemocą oraz przestępcami seksualnymi w internecie.

Operator telefonii dla dzieci zbiegał niedawno o pieniądze na rozwój projektu na jednej z rodzimych platform. Pozyskał ponad 1 mln zł — liczył na blisko 1,8 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane