Hiszpanie szukają partnerów nad Wisłą

MAG
opublikowano: 10-03-2011, 00:00

Jest szansa na nawiązanie współpracy m.in. ze spółkami budowlanymi i tekstylnymi.

Jest szansa na nawiązanie współpracy m.in. ze spółkami budowlanymi i tekstylnymi.

27 firm z izb przemysłowo-handlowych z regionów Madrytu, Nawarry i Leon przyjedzie na VIII Polsko-Hiszpańskie Forum Przedsiębiorczości (22-24 marca) organizowane przez MK Consulting we współpracy z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii w Polsce.

— Spotkania umawiamy najczęściej w siedzibach polskich firm — mówi Marzena Krucz z MK Consulting.

Kontakt: marzena@mkconsulting.com.pl

Kto przyjedzie do Polski

- Aenor Internacional świadczy usługi certyfikacyjne i szkoleniowe. Szuka agentów/konsultantów, zajmujących się wdrażaniem systemów certyfikacji oraz klientów zainteresowanymi wdrożeniem certyfikacji.

- Ait Componosollertia zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do mrożonek, np. do różyczkowania kalafiorów i brokułów oraz do obierania cebuli. Szuka firm-chłodni, które mogą teraz bądź w przyszłości być zainteresowane ofertą.

- Alta Novia Sposa zajmuje się projektowaniem oraz szyciem sukien ślubnych i wizytowych. Szuka dystrybutorów.

- Azvi to firma z branży budowlanej. Wykonuje drogi, autostrady, kolej, lotniska i realizuje projekty środowiskowe. Szuka klientów i partnerów do wspólnych projektów budowlanych.

- Bodegas Luis Gurpegui Muga to winnica Grupo Bercelo, oferująca wina pochodzące z różnych regionów: Rioja, Rueda, Nawarra i Extremadura. Szuka importerów i dystrybutorów win.

- Borges to eksporter oliwy i olejów spożywczych, oliwek i bakalii na rynek konsumencki, przemysłowy oraz gastronomiczny. Poszukuje odbiorców półproduktów (migdały, oliwy i oleje oraz suszone oliwki).

- Kubis zajmuje się sztuczną inseminacją trzody chlewnej i królików, współpracuje z polskimi ośrodkami naukowo-badawczymi. Szuka kontaktu ze stacjami hodowli i unasieniania zwierząt, firmami zajmującymi się inseminacją oraz dystrybucją środków i urządzeń bezpośrednio związanych z inseminacją i hodowlą trzody chlewnej i królików, a także z fermami hodowlanymi.

- Neochemical Desarrollos Avanzados to laboratorium koncentrujące się na innowacji w produktach dezynfekujących. Poszukuje dystrybutorów produktów dezynfekujących, chce też nawiązać współpracę z laboratoriami zakładów produkujących środki chemiczne.

- Nordix jest producentem kabli telekomunikacyjnych. Szuka importerów i dystrybutorów.

- Repagas zajmuje się wyposażeniem kuchni hotelowych, gastronomii (kuchnie gazowe, piece, grille). Poszukuje importerów, dystrybutorów i instalatorów.

Pełna lista uczestników znajduje się na stronie http://www.mkconsulting.com.pl/images/listafirm2011.pdf.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu