„Hoff” prosi byłą żonę, by pozwoliła mu iść na emeryturę

opublikowano: 19-04-2016, 13:54

Amerykański aktor i celebryta David Hasselhoff chce, żeby była żona darowała mu płacenie alimentów, by mógł przejść na emeryturę.

Hasselhoff złożył do sądu wniosek o zgodę na anulowanie alimentów lub ich znaczące zmniejszenie. Aktor znany m.in. z udziału w serialu „Słoneczny patrol” płaci swojej byłej żonie, Pameli Bach, 21 tys. USD miesięcznie. Od rozwodu w 2006 roku popularny „Hoff” wypłacił byłej żonie, z którą ma dwie córki, już 2,3 mln USD.

youtube

Hasselhoff, który deklaruje miesięczne dochody wysokości 122 tys. USD przekonuje, że gdyby nie musiał płacić alimentów byłej żonie mógłby wreszcie przejść na emeryturę.

- Mam 63 lata i jestem w wieku, kiedy powinienem szykowac się na emeryturę, a nie nadal pracować aby mieć na utrzymanie Bach – napisał aktor.

Hasselhoff przekonuje sąd, że jego 52-letnia była żona jest „atrakcyjną kobietą w doskonałym stanie zdrowia”, która ma możliwość znalezienia pracy aby samodzielnie się utrzymać. 

Amerykańskie media nie omieszkały wspomnieć, że miesięczne wydatki „Hoffa” są tak wysokie iż musi on brać pieniądze z oszczędności emerytalnych na alimenty dla byłej żony.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, inquisitr.com

Polecane