Home.pl wspiera płatności z Inteligo

Kamil Kosiński
01-06-2005, 00:00

Home.pl, dostawca usług internetowych, uruchomił nową formę dokonywania płatności za usługi internetowe dla posiadaczy rachunków bankowych Inteligo. Od maja 2005 r. mogą oni opłacać usługi przy pomocy funkcji „Płacę z Inteligo”. Transakcja inicjowana na stronach Home.pl w rzeczywistości odbywa się w systemie transakcyjnym Inteligo. Do poprawnej realizacji płatności wymagane jest tylko posiadanie przez klienta numeru i hasła używanych w bankowości internetowej Inteligo oraz listy haseł jednorazowych do autoryzacji przelewów. Opłaty dokony- wane przy użyciu „Płacę z Inteligo” zwolnione są z opłat i pro-wizji.

Od ponad roku Home.pl umożliwia elektroniczne dokonywanie płatności przez posiadaczy rachunków bankowych w mBanku (mTransfer), a od marca 2005 r. dla klientów Multibanku (MultiTransfer).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Home.pl wspiera płatności z Inteligo