Hossa nie dotyczy Millennium

Piotr Wiśniewski
30-06-2003, 00:00

M illennium należy do czołówki sektora bankowego w Polsce. Niestety na GPW bankowi powodzi mu się dużo gorzej. Inwestorzy banku nie partycypują w trwającej ponad miesiąc hossie. Cena akcji Millenniu oscyluje w wąskim przedziale 2,65-2,75 zł, czyli kanale o rozpiętości około 4 proc.

Sytuacji nie zmieniło opublikowanie informacji o podwyższeniu przez agencję Fitch ratingu wsparcia dla Banku Millennium, co wynikało z powiązań z głównym udziałowcem — BCP. Ostatnio sytuacja techniczna nieznacznie się poprawiła - wskaźniki oraz średnie uległy spłaszczeniu, co może zapowiadać rozstrzygnięcie. W przypadku zmiany tendencji z horyzontalnej należy zwrócić uwagę na wymienione wcześniej poziomy wsparcia i oporu, pokonanie których powinno doprowadzić bądź do wzrostu w kierunku 3 zł lub spadku do około 2,50 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Hossa nie dotyczy Millennium