Impel powraca do gry

Robert Kurowski
17-10-2005, 00:00

Pozytywna tendencja doprowadziła do wybicia kursu akcji Impela ponad najszybszą linię trendu spadkowego. Wzrostowy przebieg sesji utrzymał się mimo złych warunków do inwestycji na GPW, co zasługuje na podkreślenie. Długoterminowo kurs wraca do trendu horyzontalnego, a barierą ograniczającą zasięg zwyżki jest pułap 13 zł.

Informacje na temat spółki (podwyższenie prognozy oraz zaangażowanie w akcjonariacie jednej z instytucji finansowych) wskazują, że jej akcje ponownie mają szanse na odrobienie strat z ubiegłego roku (spadek ceny z 26 zł poniżej 9 zł). W razie kontynuacji wzrostu akcje powinny osiągnąć poziom zbliżony do 14-14,5 zł, co będzie testem głównego trendu spadkowego. Obecnie można stwierdzić, że kurs dopiero rozpoczyna kolejną falę wzrostową o podobnym charakterze jak na początku roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Impel powraca do gry