Informacje branżowe

[MCH]
opublikowano: 28-02-2012, 00:00

LUBLIN

Rozpoczęto budowę Wikana Biznes Park

Ruszyła budowa centrum biurowo-magazynowego Wikana Biznes Park w Lublinie. W skład kompleksu wejdą dwusegmentowy budynek biurowy i hala wysokiego składowania. Pierwsza będzie zbudowana część biurowa o powierzchni 14 tys. mkw. (segment A). Pierwszy etap budowy zakończy się w listopadzie, zaś całość ma być gotowa w czerwcu 2013 r. Koszty całej inwestycji są szacowane na około 60 mln zł.

WARSZAWA

IV etap City Apartments w sprzedaży

Do oferty firmy Robyg wchodzi 215 mieszkań i 17 lokali usługowych z IV etapu osiedla City Apartments, które powstaje przy ul. Rydygiera na warszawskim Żoliborzu. Cena za mkw. zaczyna się od 6999 zł. Budowa IV etapu ruszy w II kw. 2012 r., zaś jej zakończenie zaplanowano na IV kw. 2013 r. Część biurowo-usługowa będzie miała około 3,8 tys. mkw., natomiast powierzchnia mieszkalna łącznie 13,6 tys. mkw. Ponadto klienci mają do

wyboru 18 mieszkań z będącego na ukończeniu etapu II i około 108 lokali z etapu III, które mają zostać oddane w I kw. 2013 r. Docelowo na osiedle ma się złożyć sześć etapów inwestycji. Realizacja całości ma się zakończyć pod koniec 2015 r.

KALISZ

FB Marek Antczak buduje dla Novamedia Innovision

Firma deweloperska FB Marek Antczak wybuduje halę produkcyjno-magazynową dla firmy Novamedia Innovision, producenta systemów mobilnej rejestracji obrazu i mobilnej wizualizacji w pojazdach komunikacji zbiorowej. Obiekt powstanie w Kaliszu przy ul. Złotej. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na połowę lipca 2012 r.

GDYNIA

Galeria Szperk otwarta

Spółki UBM Polska i Immofinanz Group oddały do użytku w Kosakowie (Gdynia Pogórze) centrum handlowe o powierzchni 23 tys. mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Ires Polska. Wśród najemców są m.in. H&M, Reserved, Empik.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MCH]

Polecane