Informacje ze spółek

MBE, ANB
opublikowano: 19-10-2012, 00:00

Nagrody, kontrakty

NAGRODY

Aiton Caldwell podwójnie wyróżniony

Spółka dostarczająca hostowanych usług telekomunikacyjnych dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych zdobyła główną nagrodę w plebiscycie „Firma z przyszłością” organizowanym przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw w kategorii „Małe przedsiębiorstwo”. Otrzymała również tytuł „Firmy odpowiedzialnej w biznesie”. Konkurs ma na celu wyłonienie innowacyjnych, najszybciej rozwijających się i najbardziej stabilnych przedsiębiorstw z województwa pomorskiego.

KONTRAKTY

Asket promuje się w Wietnamie

Spółka Asket, dostawca technologii Biomasser do produkcji ekologicznego brykietu, podpisała umowę z Instytutem Maszyn Rolniczych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wietnamu. Jej rozwiązanie pozwala na brykietowanie wilgotnych surowców, co ma szczególne zastosowanie w krajach azjatyckich. Kontrakt jest efektem misji handlowych organizowanych przez Ministerstwo Środowiska w ramach programu GreenEvo.

NAGRODY

Firmy z przyszłością znalezione na Pomorzu

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku ogłosiła wyniki konkursu „Firma z przyszłością”. Wśród mikroprzedsiębiorców najlepszy był 3 Wings — firma działa w obszarze energetyki. Pierwsza nagroda w kategorii „Firmy małe” trafiła do Aiton Caldwell z rynku hostowanych usług telekomunikacyjnych dla MSP. W kategorii „Firmy średnie” wyróżniono natomiast Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE, ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu