Innowacja pod kontrolą

opublikowano: 22-08-2013, 00:00

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na szkolenie

„Zarządzanie innowacjami w firmie — wprowadzanie nowego produktu — strategie komercjalizacji” — pod takim hasłem Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje szkolenie dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w województwie świętokrzyskim.

Inicjatywa ma przybliżyć przedsiębiorcom formy zarządzania innowacjami, pomóc w opracowaniu strategii marketingowej dla wprowadzanych na rynek produktów i usług oraz wesprzeć w ich komercjalizacji. W ramach szkolenia poruszane będą również zagadnienia związane z ochroną i zarządzaniem własnością intelektualną. Szkolenie odbędzie się dniach 27-28 sierpnia oraz 5 września 2013 r. w Kielcach.

Udział w nim jest bezpłatny. Zgłoszenia — za pośrednictwem formularza uczestnictwa — należy nadsyłać do 23 sierpnia. Więcej informacji dotyczących projektu i rekrutacji można znaleźć na stronie organizatora: www.izbainnowacji.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Innowacja pod kontrolą