Innowacyjni jadą do Krakowa

MBE
opublikowano: 19-06-2012, 00:00

Jesienią na targach innowacji spotkają się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa. Stoiska są bezpłatne.

12 października w Krakowie wystartują Małopolskie Targi Innowacji, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (UMWM).

To wydarzenie adresowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, zajmujących się komercyjnie transferem technologii, innowacji wiedzy oraz firm pośredniczących w tych działaniach, instytucji, jednostek badawczo-rozwojowych, spółek zarządzających parkami technologicznymi i klastrów. Udział można zgłaszać do 6 lipca.

Organizatorzy przygotowali dla firm z sektora MSP, wykorzystujących w działalności szeroko rozumiane innowacje, 30 bezpłatnych, wyposażonych stoisk wystawienniczych, które staną jesienią na Małym Rynku w Krakowie. W wydarzeniu wezmą również udział instytucje wspierające proinnowacyjne działania i inicjatywy.

Organizacje te będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich 20 miejsc wystawienniczych. Każde stoisko będzie wyposażone w zabudowę oraz podstawowe elementy meblowe. Organizator wszystkim wystawcom zapewni dostęp do prądu, bezprzewodowego internetu i zaplecza sanitarnego.

Przedsiębiorcy, którzy wystawią się na targach, będą mogli skorzystać także z bezpłatnej promocji — informacje o ich firmach pojawią się w katalogu konferencyjnym, internecie, a te najbardziej innowacyjne będą mogły zaistnieć w prasie.

Rekrutacja będzie miała charakter zamknięty. Firmy, które chcą uczestniczyć w targach powinny złożyć podpisaną deklarację uczestnictwa, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych,formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz informację do katalogu wystawców.

Dokumenty pod względem formalnym i merytorycznym oceni komisja: dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego, naczelnik Wydziału Gospodarki i Innowacji, kierownik projektu systemowego „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy” oraz pracownicy Biura Monitorowania i Zarządzania RSI w UMWM. Listy wystawców, którzy spełnią kryteria rekrutacji, zostaną zamieszczone na stronie www.imalopolska.eu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu