Intel wesprze dostawców Internetu

Karol Wieczorek
opublikowano: 12-07-1999, 00:00

Intel wesprze dostawców Internetu

Firma Intel zaprezentowała swój nowy program dla usługodawców internetowych. Jest to przedsięwzięcie o charakterze ogólnoświatowym, mające na celu udostępnienie dostawcom Internetu i producentom oprogramowania szerokiej gamy produktów i technologii internetowych, które rozprowadzane będą za pośrednictwem wydzielonej sieci dystrybucji i pracowników pomocy technicznej. Program, który powstał w związku z szybkimi zmianami w sposobie prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie, skierowany jest do około 14 tys. firm na świecie. Do jego realizacji firmę Intel skłoniła zmieniająca się rola dostawców Internetu, od których klienci wymagają obecnie znacznie większych kompetencji i dostarczania kompleksowych rozwiązań. Obecnie powinni oni zaopatrywać klientów w różnego rodzaju aplikacje, produkty i usługi internetowe, takie jak tworzenie i utrzymywanie witryn WWW, handel elektroniczny czy sprzęt stanowiący wyposażenie siedziby użytkownika.

Aby wspomóc ten proces, program zapewni szeroką gamę narzędzi telekomunikacyjnych i elementów z dziedziny sprzedaży i marketingu, a także szkolenia. Oferta produktów sprzedawanych w ramach programu obejmuje zarówno sprzęt sieciowy, zapewniający połączenia w obrębie sieci lokalnych i rozległych, jak też rozwiązania serwerowe. KW

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Intel wesprze dostawców Internetu