Internet szansą na rozwój

opublikowano: 11-12-2018, 22:00

Ministerstwo Cyfryzacji (MC) zaprasza na Forum Zarządzania Internetem.

Odbędzie się ono 13 grudnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Główne tematy wydarzenia to: odpowiedzialność platform internetowych, reforma prawa autorskiego, wolnośćsłowa w internecie, sztuczna inteligencja i przejrzystość algorytmów. Tegoroczna konferencja przebiegnie pod hasłem suwerenności technologicznej. W programie przewidziano m.in. sesje tematyczne o rynku ride-sharing, podatku cyfrowym i blockchainie.

Forum jest trzecią już edycją konferencji współorganizowanej przez MC w ramach inicjatywy IGF Polska. Wzorem lat ubiegłych będzie to wielostronna, otwarta debata o najważniejszych wyzwaniach i szansach, jakie niesie rozwój internetu. Wstęp na forum jest bezpłatny. Do udziału, zadawania pytań i zabierania głosu w dyskusji zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się internetem w ujęciu technicznym, społecznym, ekonomicznym i prawnym. Więcej informacji na stronie: https://igf.nask.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu