Internetowa garść porad dla firm

  • Marta Bellon
12-05-2015, 00:00

Konsultacje z ekspertem o windykacji międzynarodowej

W najbliższy piątek (15.05) w godz. 10-12. Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje internetowe konsultacje z ekspertem na temat windykacji międzynarodowej (polubownej i sądowej). Na pytania przedsiębiorców odpowiadać będzie Andrzej Żurawski, specjalista z zakresu międzynarodowego prawa prywatnego z kancelarii adwokackiej Dawidowicz Grochowski Żurawski.

Tematyka czatu obejmować będzie m.in.: ogólne informacje o należnościach eksportowych i windykacji międzynarodowej, określenie sądu właściwego w sporach z firmami zagranicznymi (reklamacje, dochodzenie należności).

Europejski Nakaz Zapłaty, Europejski Tytuł Egzekucyjny, orzeczenie w trybie postępowania w sprawie drobnych roszczeń — informacje na temat możliwości uzyskania określonego instrumentu w konkretnej sprawie oraz faktury eksportowe — co wzmacnia pozycję sprzedawcy w ewentualnym sporze. Wejście do czatu na: www.darr.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Internetowa garść porad dla firm