IPMA na SGH

DCZ
opublikowano: 12-05-2014, 00:00

Szkoła Główna Handlowa (SGH) w Warszawie podpisała umowę o partnerskiej współpracy z polskim oddziałem International Project Management Association (IPMA), umożliwiającą jej studentom i absolwentom zdobycie certyfikatu IPMA-Student.

Potwierdza on kompetencje studentów i absolwentów w zakresie zarządzania projektami. Bezterminowo ważny certyfikat IPMA-Student weryfikuje wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami zdobyte przez studentów podczas studiów drugiego stopnia w SGH. Aby go uzyskać, należy się wykazać znajomością wybranych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami na poziomie wymaganym dla roli członka zespołu w „prostym” projekcie. Do zdobycia certyfikatu nie jest potrzebna praktyka projektowa. Egzaminy certyfikacyjne IPMA- Student będą organizowane w SGH. Po ich zaliczeniu student lub absolwent otrzyma dwa egzemplarze certyfikatu — po polsku i po angielsku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu