ITMagination przejęła krakowską spółkę Maise

GSU
opublikowano: 07-02-2020, 10:34

Polska spółka technologiczna ITMagination przejęła firmę Maise tworzącą interfejsy mobilne.

To pierwsza akwizycja ITMagination, dzięki której spółka chce poszerzyć portfolio świadczonych usług. Międzynarodowi klienci firmy będą teraz otrzymywali wsparcie w zakresie user interface i user Experience. Kwoty transakcji nie ujawniono.

– To nasza pierwsza transakcja przejęcia, a także ważny krok w kierunku poszerzania oferty i doskonalenia jakości usług, który od dawna planowaliśmy. – mówi Dawid Łaziński, członek zarządu i współwłaściciel ITMagination.
Zobacz więcej

Szersza oferta

– To nasza pierwsza transakcja przejęcia, a także ważny krok w kierunku poszerzania oferty i doskonalenia jakości usług, który od dawna planowaliśmy. – mówi Dawid Łaziński, członek zarządu i współwłaściciel ITMagination. ACR

Działając na rynku od 2008 r., ITMagintion osiąga 70 proc. przychodów z kontraktów zagranicznych i zakładają dalszy wzrost udziału międzynarodowych klientów w strukturze sprzedaży. Firma zatrudniająca ponad 450 osób świadczy szeroki zakres usług IT, skupiając się przede wszystkim na Innovation as a Service, tworzeniu oprogramowania na zamówienie i analizie danych.

Maise istnieje na rynku zaledwie 2 lata. Działa w formie spółki cywilnej. Główni klienci Maise pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Azji.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy