Jak poprawić warunki pracy

opublikowano: 01-08-2013, 00:00

Do 20 sierpnia 2013 r. przedłużono termin składania prac 41 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy, którego organizatorem jest minister pracy i polityki społecznej.

W ten sposób resort chce włączyć pracodawców i pracowników w przedsięwzięcia związane z poprawą warunków pracy oraz promocją nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych umożliwiających poprawę stanu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy. Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach. Kategoria A to rozwiązania techniczne i organizacyjne zastosowane w praktyce. Kategoria B to prace naukowo-badawcze, które mogą być wykorzystane w praktyce. Prace należy składać do sekretariatu konkursu, prowadzonego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy — Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB). Szczegółowe informacje i regulamin można znaleźć na stronie internetowej: www.ciop.pl/konkurs-bhp. Ocena prac konkursowych i wręczenie nagród przewidziano w terminie do 15 grudnia 2013 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu