Jak przygotowujemy się do Unii

Marta Biernacka
opublikowano: 11-03-2004, 00:00

Selmar planuje ekspansję

Wejście Polski do Unii Europejskiej jest dla firmy szansą na zwiększenie sprzedaży, dzięki inwestorom zagranicznym. Nowe przedsięwzięcia oznaczają dla nas napływ klientów. Nie obawiamy się konkurencji. W kwietniu chcemy zakończyć wdrożenie certyfikatu ISO 9001: 2000. Na przełomie 2004 i 2005 r. planujemy ekspansję na rynki unijne, stąd decyzja o zakupie firmy — QSoft, producenta oprogramowania do zarządzania magazynami wysokiego składowania i do sprzedaży obwoźnej.

Oprócz tego chcemy sprzedawać na unijnych rynkach własne oprogramowanie do zarządzania pracą w laboratoriach. Jesteśmy w trakcie przygotowywania strategii marketingowej. Będziemy też szukać dystrybutorów na Zachodzie.

O firmie

Selmar istnieje od 21 lat. Jest zarejestrowany jako działalność gospodarcza Marka Przezwańskiego.

W 2003 r.została utworzona spółka Selmar, która jest przedsiębiorstwem usługowym względem firmy matki. Selmar otrzymał tytuł Gazeli Biznesu w rankingu „PB” i Coface Intercredit najdynamiczniejszych małych i średnich firm. W 2002 r. jego zysk netto wyniósł 1,1 mln zł.

Marek Przezwański prezes firmy Selmar

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Biernacka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Jak przygotowujemy się do Unii