Czytasz dzięki

Jak zgarnąć dotację

MBE
opublikowano: 12-12-2011, 00:00

WARSZTATY

Jutro (13 grudnia) we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości odbędą się warsztaty dla przedsiębiorców na temat możliwości ubiegania się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Będzie mowa o procedurach związanych z uzyskaniem dotacji na projekty realizowane przez mikroprzedsiębiorców.

Uczestnicy spotkania nauczą się wypełniać wniosek, poznają generator wniosków o dofinansowanie (wraz z opisemi sposobem wypełniania niezbędnych załączników).

Dowiedzą się też o zasadach wypełniania wniosku i najczęściej popełnianych błędach. Prelegenci opiszą procedury oceny wniosku (formalnej, merytorycznej, wybór projektów do dofinansowania), wyjaśnią również procedury oceny oddziaływania na środowisko. Warsztaty rozpoczną się o godz. 9. i potrwają do 14. Są bezpłatne. O szczegółach spotkania można się dowiedzieć, dzwoniąc pod numery: 54 414 44 77, 54 414 40 44, 54 423 20 00.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane