Jakie wsparcie dla MSP w przyszłości

SACH
opublikowano: 08-05-2013, 00:00

„Mechanizmy wspierania sektora MŚP — ocena efektywności i wnioski na przyszłość” — to tytuł konferencji, która odbędzie się 16-17 maja w Gdańsku.

Uczestnicy spotkania organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego (UMWP) będą dyskutowali o efektach dotychczasowej pomocy dla mikro-, małych i średnich firm z funduszy Unii Europejskiej i wypracują rekomendacje dotyczące rozwoju małej przedsiębiorczości w Polsce na perspektywę 2014-20. Tematyka konferencji obejmie m.in. zagadnienia efektywności systemu dotacji i mechanizmów finansowania zwrotnego. Konferencja jest skierowana do przedsiębiorców i środowisk wspierających sektor MSP, a więc samorządu i instytucji otoczenia biznesu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Program i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.strategia2020. pomorskie.eu. Więcej informacji: +58 326-86-96.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane