Japońska szansa dla MŚP i klastrów

  • DI
opublikowano: 21-08-2018, 22:00

UJCIC, czyli EU-Japan Centre for Industrial Cooperation, należący do sieci Enterprise Europe Network, zaprasza polskich przedsiębiorców i klastry aktywne w branży nanotechnologii do udziału w misji do Japonii. Odbędzie się ona od 30 stycznia do 1 lutego 2019 r. podczas międzynarodowych targów i konferencji Nano tech 2019 w Tokio.

Członkowie misji będą mieli możliwość m.in. wystawienia swojej oferty na targach Nano tech 2019 w Tokio, poznaniabranży nano w Japonii, nawiązania nowych kontaktów i uczestnictwa w bilateralnych spotkaniach. EUJCIC pokrywa wydatki związane z organizacją misji, takie jak koszty wynajmu stoiska, dostępu do systemu umawiania spotkań, tłumaczeńustnych itp. Uczestnicy pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania i wyżywienia. Termin rejestracji na misję mija 4 października.

Więcej informacji: https://www.eu-japan.eu/events/nanotech-cluster-sme-mission.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane