Jest kupiec na Saaba

ONO, ft.com
opublikowano: 2009-06-12 10:41

General Motors wyprzedaje kolejne marki. Koenigsegg, szwedzki producent "supersamochodów", chce kupić Saaba. Współoferentem mają być norwescy inwestorzy - informuje "Financial Times". Umowa ma zostać sfinalizowana wczesnym latem.