Jupiter korzysta na transmisji

Dariusz Karolak
opublikowano: 16-03-2001, 00:00

Jupiter korzysta na transmisji

Wzrost zainteresowania Jupiterem spowodowany został komunikatem o rozpoczęciu z dniem wczorajszym świadczenia w 7 dużych miastach usług dostępu do szerokopasmowego internetu. Chociaż grubość białej dziennej świecy wydaje się imponująca, jest to niestety skutek fixingowej transakcji pakietowej opiewającej na ponad 1 mln szt.

Wskaźniki nie wygenerowały sygnałów kupna, ale stopień ich wyprzedania może sugerować potrzebę wystąpienia korekty technicznej. Szybkie zmieniły kierunek ruchu na wzrostowy i można oczekiwać, że pokonanie dziennej VAMA10 zmieni ten stan rzeczy. Podobnie jak dla większości walorów potencjał wzrostowy po dynamicznych spadkach jest ograniczony tygodniową VAMA10 znajdującą się przy 3,8 zł praktycznie pokrywającą się z dolnym ograniczeniem białego korpusu tygodniowego (3,85).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Jupiter korzysta na transmisji