Jutrzenka już wie co robi szef

GN
opublikowano: 10-03-2011, 00:00

Jan Kolański oficjalnie potwierdził informacje "Pulsu Biznesu", że jego spółka skupuje akcje cukierniczej Odry.

Jan Kolański oficjalnie potwierdził informacje "Pulsu Biznesu", że jego spółka skupuje akcje cukierniczej Odry.

Jan Kolański, prezes i główny akcjonariusz Jutrzenki oficjalnie potwierdził, że chce przejąć

Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra, o czym napisał wczorajszy "Puls Biznesu". Poinformował o tym… spółkę, którą kieruje.

"Zarząd Jutrzenki Holding informuje, iż 9 marca 2011 r. powziął wiadomość o prowadzonym przez spółkę Colian Investement skupie akcji Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych Odra z siedzibą w Brzegu. Jedynym wspólnikiem Colian Investement jest prezes zarządu Jutrzenki Holding — Jan Kolański, który poinformował jednocześnie spółkę, że jest zainteresowany przejęciem 100 proc. akcji PWC Odra" — czytamy w giełdowym komunikacie.

Nie jest przesądzone czy przejęcie się powiedzie, bowiem zarząd Odry zapowiedział na łamach "PB", że będzie się bronił przed, jak to określił, wrogim przejęcie. Chce skupić akcje, szuka także wsparcia firmy, która mogłaby pokrzyżować plany Coliana. Prowadzi rozmowy z inną giełdową firmą — ZPC Otmuchów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GN

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu