Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 20-03-2007, 00:00

Agnieszka Skoroszewska

Objęła w spółce Alfa Asset Management, odpowiedzialnej za zarządzanie galeriami Focus Park w Polsce, nowo utworzone stanowisko dyrektora leasingu i marketingu. Dotychczas była

dyrektorem leasingu w Park-

ridge CE Development, firmie zajmującej się budową i zarządzaniem centrami logistyczno-magazynowymi.

Agnieszka Skoroszewska ukończyła germanistykę i stosunki międzynarodowe na UW. Uzyskała już dwa certyfikaty Amerykańskiego Instytutu CCIM — kursu doradztwa inwestycyjnego w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Włada niemieckim oraz angielskim.

Iwona Gniedziejko- -Płuciennik

Dołączyła do działu zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jako kierownik ds. komunikacji centrum handlowego Złote Tarasy w Warszawie. Do jej zadań należeć będzie m.in. współpraca z mediami, najemcami, lokalną społecznością. Będzie także pełniła rolę rzecznika prasowego. Ma ponad 14-letnie doświadczenie w PR i marketingu. Przez ostatnie 8 lat pracowała w Avon Cosmetics jako menedżer ds. komunikacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu