Kadrowy flesz

MIB
opublikowano: 26-04-2007, 00:00

Jarosław Wiśniewski

Został dyrektorem logistyki w Schenker. Ma doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi dla branży motoryzacyjnej i FMCG. Obecnie do jego głównych zadań należy rozwój logistyki kontraktowej i zarządzania towarami w magazynach oraz optymalizacja kosztów w łańcuchach dostaw. Jest absolwentem wydziału elektroniki na Politechnice Łódzkiej i ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Przez ostatnie 9 lat pracował w Kulczyk Tradex jako kierownik logistyki.

Karolina Stanisławska

Od ubiegłego tygodnia jest członkiem zarządu PLL LOT ds. handlowych. Ukończyła zarządzanie i marketing oraz podyplomowe studium ubezpieczeń w Szkole Głównej Handlowej. Jest stypendystką Uniwersytetu Nauk Ekonomicznych w Budapeszcie. Od 2004 r. do objęcia funkcji członka zarządu w LOT była kierownikiem ds. sprzedaży w AIG Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Wcześniej pracowała m.in. w dziale szkoleń AIG i w dziale marketingu Amplico Life.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz