Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 08-05-2007, 00:00

Sebastian Mikosz

Został nowym menedżerem w dziale konsultingu firmy Deloitte.

Będzie odpowiedzialny za doradztwo biznesowe dla sektora publicznego i inwestorów zagranicznych, oraz wspieranie napływu i rozwoju inwestorów zagranicznych w Polsce.

Sebastian Mikosz ma 33 lata i ukończył prestiżowy paryski Instytut Studiów Politycznych (kierunek ekonomia i finanse). Od 1997 r. pracował w firmie Arthur Andersen w Paryżu. W 2001 r. został dyrektorem generalnym Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, a w latach 2003-06 — wiceprezesem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Paweł Welo

Został nowym dyrektorem zarządzającym departamentu nieruchomości Grupy AKJ Capital. Do spółki przechodzi z CB Richard Ellis Polska, gdzie był dyrektorem inwestycyjnym odpowiedzialnym za sektor nieruchomości komercyjnych. W AKJ Capital będzie odpowiadać za tworzenie nowych funduszy inwestycyjnych, budowanie portfela nieruchomości oraz zarządzanie aktywami funduszy. Jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie. Ma 33 lata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu