Kadrowy flesz

MAB
opublikowano: 12-06-2007, 00:00

Agnieszka Mielcarz

Dyrektor nowo powstającego centrum handlowo-rozrywkowego Forum w Gliwicach. Jej zadaniem będzie kompleksowe zarządzanie obiektem. W latach 1999- -2002 pracowała dla firmy Cefic Polska. Następnie rozpoczęła pracę w Apsys Managment na stanowisku dyrektora centrum handlowego 3 Stawy w Katowicach, Geant w Sosnowcu oraz centrum Platan w Zabrzu. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski. Ma 31 lat. Interesuje się literaturą i kulturą francuską.

Artur Kozieja

Dołączył do zarządu spółki LC Corp na stanowisko wiceprezesa. Będzie odpowiadać za strategie rozwoju i akwizycje. W latach 1995-2002 pracował jako bankier inwestycyjny i dyrektor w Credit Suisse First Boston. Od 2005 r. był dyrektorem banku Barclays Capital w Londynie. Od 2004 r. pracuje też jako prezes spółki Europlan Development. Artur Kozieja ma tytuł MBA w finansach, który uzyskał w Wharton School Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii, oraz tytuł magistra z Akademii Dyplomatycznej w Pekinie. Mówi biegle po angielsku, chińsku, rosyjsku i niemiecku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu