Kadrowy flesz

MAB
opublikowano: 10-07-2007, 00:00

Andrzej Waliszewski

Został zatrudniony przez Braaten+Pedersen plus Partners (BPP) na stanowisku menedżera projektu inwestycji komercyjnej powstającej na Placu Kościuszki w Bytomiu. Będzie odpowiedzialny m.in. za wyłonienie generalnego wykonawcy, nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji i koordynowanie dokumentacji technicznej.

Swoje doświadczenie zdobywał w biurach projektowych i na budowach w Polsce i za granicą. Zajmował stanowisko kierownika inwestycji przy budowie i rozbudowie drukarni Donelley Polish-American Painting Company w Krakowie, był dyrektorem projektów Plaza Center Poland w Krakowie oraz Rudzie Śląskiej. Współpracował również z takimi firmami jak Plaza Centers Poland, GTC oraz z biurami projektowymi Asymetria i Noras.

Alicja Kościesza

Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na SGH, od początku czerwca 2007 r. pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. marketingu w firmie Orco Property Group w Polsce. Jest odpowiedzialna za strategię marketingową oraz komunikację korporacyjną firmy. Przez pięć lat zajmowała się marketingiem i promocją projektu „Miasteczko Wilanów”. We wrześniu 2006 r. dołączyła do zespołu Orco Property Group jako menedżer ds. marketingu projektu Złota 44.

Krzysztof Godleś

Absolwent Politechniki Warszawskiej, od początku 2007 r. zajmuje stanowisko dyrektora ds. rozwoju w Orco Property Group. Odpowiada za przygotowanie i realizację inwestycji w Polsce oraz wdrażanie nowo-

czesnych systemów budownic-

twa. Doświadczenie zawodowe

zdobywał w Gleeds Polska,

firmie z grupy Międzynarodo-

wych Konsultantów Budowla-

nych. Od 2001 r. był pracowni-

kiem Tesco Polska, gdzie

od 2006 r. pełnił funkcję

dyrektora ds. przygotowania

i realizacji inwestycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu