Kadrowy flesz

MIB
02-08-2007, 00:00

Olga Kozierowska-Skwarło

Jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów z zakresu komunikacji i marketingu w regionie południowej i środkowowschodniej Europy w strukturze GeoPost (holding należący do La Poste, właściciel DPD Polska). Pełni też funkcję dyrektora ds. marketingu i komunikacji w DPD Polska.

Ukończyła marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Uniwersytecie w Plymouth i w Wyższej Szkole Biznesu w Amsterdamie. Ma sześcioletnie doświadczenie w marketingu B2B i komunikacji.

Radosław Wnuk

Został dyrektorem operacyjnym w firmie LeasePlan Fleet Management (Polska). Jego głównym zadaniem jest rozwój działu operacyjnego i sieci dostawców. Jest absolwentem ekonomii Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Do tej pory przez sześć lat zarządzał flotą w Grupie Żywiec, a w Unilever Polska pracował w działach administracji, finansów, sprzedaży i marketingu. Otrzymał tytuł Fleet Managera Roku 2004 w plebiscycie organizowanym przez Fleet Management Institute (FLOTA).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Kadrowy flesz