Kadrowy flesz

MK
opublikowano: 03-08-2007, 00:00

Marek Sodolski

Został dyrektorem naczelnym Amwaya. W firmie rozpoczął pracę w 2001 r. Ostatnio zajmował stanowisko menedżera kierującego projektami e-biznesu dla Europy. Wdrażał platformę e-commerce Amway Online. Zanim związał się z Amwayem, zajmował kierownicze stanowiska w firmach z branży e-business, m.in. AGS New Media z Grupy Elektrim. Studiował architekturę w Polsce i we Francji. Ma dyplom MBA i podyplomowe studia zarządzania projektami. Jest (wraz z zespołem) laureatem nagrody w dziedzinie architektury. Ma 38 lat, żonaty, ma 9-letniego syna.

Michał Styczeń

Został dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu Oriflame Poland. Przez wiele lat był menedżerem w Avon Cosmetics Poland i Avon Operations Poland. Zarządzał tam dystrybucją i łańcuchem dostaw w skali międzynarodowej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończył też podyplomowe studia w zakresie zarządzania logistycznego w SGH. Urodził się w 1969 r. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Jego hobby to żeglarstwo, narciarstwo i siatkówka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu