Kadrowy flesz

MAZ
opublikowano: 13-08-2007, 00:00

Krzysztof Krupa

Został nowym prezesem ProMedia. Od 1991 r. związany z branżą wydawniczą, m.in. w latach 1997-2000 był redaktorem naczelnym „Dziennika Bałtyckiego”, a przez ostatnie sześć lat — prezesem oddziału prasy bałtyckiej w wydawnictwie Polskapresse.

Magdalena Bogusz

W związku z dołączeniem marki Warzywko do portfolio chorwackiego producenta żywności Podravki Polska utworzono nowe stanowisko product managera. Objęła je Magdalena Bogusz. Odpowiada za działania marketingowe związane z tą marką w Europie Środkowo-Wschodniej.

Katarzyna Gospodarek i Bartosz Rainka

Rozpoczęli pracę w agencji Primus PR. Oboje zaangażują się w realizację projektów dla Coca-Cola Poland. Przez ostatni rok Katarzyna Gospodarek kierowała działem PR w agencji Communication Unlimited, wcześniej pracowała w Pegasus PR. Rainka został PR account executive w zespole obsługującym marki Fanta i Sprite. Przedtem w Eurosport Polska odpowiadał za organizację eventów i wsparcie działań komunikacyjnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu