Kadrowy flesz

ZŁO
09-01-2008, 00:00

Artur Borowski

Dołączył do zespołu EMC. Będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego kariera zawodowa od początku była związana z branżą nowoczesnych technologii. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego firmy 3Com. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w EMC zajmował stanowisko menedżera na region Europy Wschodniej w firmie Extreme Networks. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Elektrotechniki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał dyplom MBA University of Illinois przyznawany we współpracy z Międzynarodowym Centrum Zarządzania UW. Jego pasją są sporty wodne: żeglarstwo i nurkowanie oraz narciarstwo.

Krzysztof Luty

Został powołany na stanowisko wiceprezesa oraz członka zarządu firmy IDS Scheer Polska. Jako dotychczasowy dyrektor departamentu sprzedaży SAP będzie odpowiedzialny za obszary związane z systemami klasy ERP. Krzysztof Luty pracuje w firmie IDS Scheer Polska od 4 lat. Jest absolwentem Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wcześniej współpracował z firmą IFS Poland. Prowadził w tym czasie ponad 100 projektów sprzedażowych.

— Jestem przekonany, że Krzysztof Luty doskonale sprawdzi się w nowej roli. Rozszerzenie zarządu przełoży się na lepszą jakość obsługi klientów — uważa Grzegorz Pindur, prezes IDS Scheer Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu