Kadrowy flesz

Aneta Królak
29-06-2001, 00:00

Kadrowy flesz

Krzysztof Gołyński

Dołączył w warszawskim biurze Linklaters do zespołu prawników zajmujących się obsługą wielkich korporacji, mając za zadanie rozwijanie praktyki energetycznej. Pracował poprzednio w CMS Cameron McKenna, gdzie doradzał przede wszystkim przy projektach energetycznych, dotyczących nabywania i budowy elektrowni, a także przy poszukiwaniu i wydobyciu ropy naftowej i gazu. Ma 33 lata, jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz na George Washington University w Waszyngtonie, gdzie w 1998 roku otrzymał stopień LL.M.

Był wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji UW, jest autorem i współautorem szeregu artykułów i czterech książek, w tym podręcznika akademickiego. Od 1997 r. posiada uprawnienia radcy prawnego. Biegle posługuje się językiem angielskim. AK

Marek Żołędziowski, Jacek Szulecki

Zostali nowymi dyrektorami generalnymi agencji reklamowej Saatchi & Saatchi. Dotychczasowy dyrektor, Charles Sampson, objął stanowisko dyrektora generalnego firmy w Pekinie. W ten sposób na czele polskiej filii agencji, po raz pierwszy od chwili założenia, stanęli rodowici Polacy.

Nowi dyrektorzy związani są z agencją od wielu lat. Marek Żołędziowski pełnił dotychczas funkcję dyrektora ds. obsługi klientów i członka zarządu. Ma 8 lat doświadczenia w reklamie. Z wykształcenia jest ekonomistą. Jacek Szulecki dotychczas był dyrektorem kreatywnym i członkiem zarządu, pracuje dla S&S 10 lat. Z wykształcenia jest plastykiem, ukończył Goldsmiths College w Londynie.

Strategiczne decyzje dotyczące firmy będą podejmowane wspólnie, a reszta obowiązków pozostanie bez zmian — nadal Jacek Szulecki będzie odpowiedzialny za produkt kreatywny agencji, a Marek Żołędziowski za nadzór nad obsługą klientów agencji. AK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Surowce / Kadrowy flesz