Kadrowy flesz

Aneta Królak, Karolina Guzińska
20-07-2001, 00:00

Kadrowy flesz

Zmienili stanowiska

Grzegorz Koprowski

Objął stanowisko członka zarządu spółki i dyrektora ds. techniki i rozwoju Mennicy Państwowej. Karierę zawodową rozpoczynał jako konstruktor i starszy asystent w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk (1981-88). Następnie pracował w Centrali Handlu Zagranicznego Domów Towarowych Centrum, jako prezes zarządu spółki Nomex z Otwocka, jako dyrektor ds. rozwoju w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Pomocy Niewidomym w Polsce. W latach 1990-96 odpowiadał za dział elektroniki i mikroelektroniki w przedstawicielstwie handlowym niemieckiej firmy AEG, a w latach 1996-97 był regionalnym inżynierem handlowcem w Spoerle Electronic Deutschland. Od 1997 r. był związany z Philips Polska, gdzie był kolejno account managerem, business development managerem dla Europy Środkowej i Wschodniej. W międzyczasie brał też udział w pracach Polskiego Komitetu Standaryzacji w grupie roboczej kart elektronicznych przy opracowywaniu norm ISO/IEC dla warunków polskich. Jest członkiem Polskiej Izby Elektroniki i Telekomunikacji oraz ekspertem międzynarodowym programu ELECTRANET, uruchomionego pod egidą Komisji Europejskiej.

Ma 45 lat, ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej. Uzyskał też stopień MBA (Master of Business Administration) o specjalności marketing międzynarodowy.

Robert Niczewski

Od 1 lipca objął stanowisko doradcy członka zarządu ds. marketingu, strategii i sprzedaży w sieci telefonii komórkowej Era. Będzie odpowiedzialny za koordynację i doradztwo w zakresie komunikacji marketingowej operatora sieci Era oraz współpracę z lokalnymi organizacjami gospodarczymi w celu utrzymania pozytywnego wizerunku firmy wśród kluczowych jej klientów na terenie kraju. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako dziennikarz oraz korespondent zagraniczny angielskojęzycznego tygodnika „The Warsaw Voice” w latach 1993-96. Jednocześnie specjalizował się w zakresie Crisis Public Relations podczas licznych szkoleń w londyńskim Instytucie PR, którego jest członkiem od 1997 roku. W firmie Polska Telefonia Cyfrowa, operatorze sieci Era, pracuje od początku jej działalności komercyjnej w Polsce (1996), początkowo na stanowisku PR managera, zastępcy dyrektora departamentu PR i później dyrektora biura PR.

Ma 28 lat, ukończył wydział stosunków międzynarodowych w PWSBiA w Warszawie oraz uzyskał dyplom University of Westminster w Londynie. W 1998 r. otrzymał dyplom „Zarządzanie kapitałem ludzkim” na John F. Kennedy School of Government, Harvard University. Mówi biegle po angielsku, czesku i rosyjsku.

Anna Bastek

Została dyrektorem ds. obsługi klienta w agencji reklamowej Target Project. Z firmą tą jest związana od 1998 roku. Początkowo zajmowała stanowisko starszego specjalisty ds. obsługi klienta. Absolwentka Times Valey University, ma dyplom ze strategii marketingowej. Obecnie jest uczestnikiem kursu MBA Oxford Brooks University.

Andrzej Sajnok

Objął funkcję dyrektora kreatywnego w agencji reklamowej Target Project, z którą jest związany od 2000 r. Początkowo zajmował stanowisko dyrektora artystycznego. Jest absolwentem Hochschule der Kunste w Berlinie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Poprzednio był związany z AHA Polska, gdzie pracował jako dyrektor artystyczny.

Krystian Zieliński

W agencji reklamowej Target Project utworzono także nowe stanowisko — kierownika ds. nowych klientów i współpracy z kontrahentami. Został nim Krystian Zieliński, specjalizujący się w tworzeniu strategii rozwoju sprzedaży holdingu firm powiązanych z Target Project. Poprzednio był kierownikiem działu zarządzania środkami finansowymi w Raiffeisen Bank Polska. Specjalizował się w strategii sprzedaży usług bankowych. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Zapraszamy do nadsyłania informacji o zmianach na stanowiskach menedżerskich na adres: a.krolak@pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak, Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / / Kadrowy flesz