Tim Nicholls
Został dyrektorem zarządzającym ds. wycen i doradztwa na region Europy Środkowej i Wschodniej w Colliers International. Będzie odpowiedzialny za pracę zespołów ds. wycen i doradztwa w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech i Ukrainie.
Wcześniej pracował dla firmy DTZ w Budapeszcie, a ostatnio w firmie King Sturge, gdzie zarządzał aktywami w Europie Środkowej i Wschodniej.
Małgorzata Głowicka
Dołączyła do warszawskiego oddziału DTZ i objęła stanowisko associate director ds. finansowania w zespole zarządzania nieruchomościami. Wcześniej była kierownikiem działu audytu w firmie PwC i zarządzała projektami audytowymi klientów. Odpowiadała za koordynację i przeprowadzanie audytów przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w zarządzaniu nieruchomościami.