Kępice szukają nabywców do Mieszkania+

AR
opublikowano: 01-08-2019, 17:09

W Kępicach powstaną 42 mieszkania w ramach współpracy rządu z samorządem. Miasta najmie je w pierwszej kolejności absolwentom studiów wyższych.

- Ruszamy z naborem. Już od dziś wszyscy, którzy chcą zamieszkać w nowoczesnych, a jednocześnie nawiązujących do tradycyjnej szachulcowej elewacji budynkach, mogą złożyć wniosek. Od momentu rozpoczęcia prac budowlanych do Urzędu Gminy wpłynęło ponad 100 podań - zaznacza burmistrz Kępic Magdalena Majewska.

W ramach programu Mieszkanie+ w Kępicach budowane są 42 mieszkania w 5 budynkach. Zgodnie z lokalną uchwałą pierwszeństwo w naborze będą miały m.in. rodziny z dziećmi i "osoby posiadające wyższe wykształcenie".

W ramach programu Mieszkanie+, który rząd realizuje od kilku lat,  powstało do tej pory tylko 867 mieszkań – w Białej Podlaskiej, Jarocinie, Kępnie, Gdyni oraz Wałbrzychu. Trwają także prace budowlane w Kępicach, Katowicach i Jarocinie. 

a2bc4ae2-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Samorządu
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE
Puls Samorządu
autor: Aleksandra Rogala
Wysyłany raz w tygodniu
Aleksandra Rogala
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy