Kiedy Paged kupi Paged

Piotr Wiśniewski
25-10-2004, 00:00

Coraz lepsze wyniki finansowe oraz optymistyczne prognozy na cały rok, mówiące o zysku netto 19,6 mln zł sprawiły, że Paged w ostatnich miesiącach cieszył się dużym zainteresowaniem inwestorów. Wprawdzie w krótszym terminie, czyli od połowy września, trwa korekta, ale spółce powinna pomóc operacja skupu własnych akcji, na którą Paged może przeznaczyć nawet 20 mln zł.

Wzrost w kierunku 23 zł, gdzie w połowie września rynek stracił oddech, musi jednak znaleźć potwierdzenie w dobrych wynikach za trzeci kwartał i w rozpoczęciu skupu akcji. W przeciwnym razie kurs nie zdoła przełamać oporu w okolicach 19,5 zł, który wyznacza okno bessy z początku października. W tej sytuacji granicą wsparcia byłaby strefa 17,5 zł, która skutecznie powstrzymała ataki strony podażowej w trakcie sierpniowych notowań.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kiedy Paged kupi Paged