Kierunek: biznes

JAK
opublikowano: 31-03-2006, 00:00

Żeglarzowi, który nie wie, do jakiego portu płynie, każdy wiatr jest przeciwny — tą złotą myślą Seneki dr Jan Kulczyk, prezes Polskiej Rady Biznesu, przywitał młodych uczestników konferencji, finalistów programu Liberate Your Mind, w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Geowita w Jadwisinie. Podkreślił on, że młodzieży dziś potrzebny jest jedynie impuls do działania. Wystarczy im nie przeszkadzać — a zdobędą świat.

Program Liberate Your Mind, stworzony przez studencką organizację AIESEC, skierowany jest do młodych ludzi, którzy nie boją się wziąć przyszłości we własne ręce. W konferencji wzięło udział 36 uczestników, których projekty na własny biznes zebrały najlepsze oceny. Przez cztery dni szkolili się pod okiem specjalistów — poznawali drogę, jaką każdy przedsiębiorca musi przejść, zanim pokieruje własną firmą...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JAK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu