KIG zaprasza do Azji

Sylwia Wedziuk
opublikowano: 28-01-2018, 22:00

Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) oraz Indyjsko-Polska Izba Przemysłowo-Handlowa organizują misję handlową do Indii i Nepalu.

Podczas pobytu w tym pierwszym kraju przedsiębiorcy wezmą udział w Forum Biznesowym Indie-Europa, które odbędzie się w New Delhi. Wydarzenie jest poświęcone stosunkom biznesowym między Indiami a Unią Europejską i będzie okazją do zapoznania się z możliwościami hinduskiego rynku. W ostatnich latach dynamika PKB Indii waha się w okolicach 8 proc., co sprawia, że stał się on jedną z najmocniejszych gospodarek świata. Kluczową rolę w wytwarzaniu PKB odgrywają w tym kraju usługi.

Dla zainteresowanych przewidywana jest kontynuacja misji do Nepalu. Program pobytu w Katmandu przewiduje udział w forum biznesu oraz rozmowy bilateralne między polskimi i nepalskimi przedsiębiorcami. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem strony internetowej KIG.

4-8.03

Wtych dniach odbędzie się misja gospodarcza do Indii i Nepalu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / KIG zaprasza do Azji