Klarowna sytuacja Complandu

Dariusz Karolak
10-09-2001, 00:00

Klarowna sytuacja Complandu

Sytuacja techniczna Complandu zaczyna się klarować. Zatrzymanie spadków w ubiegłym tygodniu na poziomie linii szyi podwójnego szczytu, 79,6, pozwoliło rozdystrybuować 127 tys. akcji. W zasadzie nie powinno być wątpliwości. Gruby czarny korpus tygodniowy potwierdził formację, w związku z czym należy przygotować się na realizację zasięgu, 70,3. Do przyspieszenia spadków przygotowuje nas rosnąca coraz dynamiczniej linia ADX przy zawijającym sie ku górze wskaźniki ruchu kierunkowego DI-. Rynkowi grozi realizacja zasięgu dolnego wybicia z trójkąta V’00-II’01, 50 zł. Wskaźniki coraz wyraźniej pokazują zwrot na południe.

Najbliższe wsparcie linii minimów z 4 IV i 3 VII, 75 zł może zostać przetestowane już na pierwszych sesjach tygodnia. Jeżeli pęknie odważniejsze próby kupna pojawią się nie wcześniej niż przy 70 zł. Przy poruszaniu się na rynku akcji Complandu konieczne wydaje się śledzenie informacji z frontu przejęcia Prokom/Softbank. Ich połączenie bardzo obniżyłoby pozycję konkurencyjną Complandu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Klarowna sytuacja Complandu