Kliknij i wypełnij z nami PIT za 2011

opublikowano: 30-01-2012, 12:25

W tym programie możesz wypełnić swój PIT , niezbędne do tego załączniki i wysłać zeznanie bezpośrednio do urzędu skarbowego. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wskazówki, w czym pomoże m.in. specjalny asystent. Program wyłapie też różne błędy, np. w numerze identyfikacyjnym PESEL.

Korzystanie z aplikacji umożliwi szybkie i łatwe wypełnienie formularza podatkowego PIT i bezpieczne przesłanie go droga elektroniczną do Urzędu Skarbowego.

* Jest bezpieczny, łatwy i intuicyjny w obsłudze
* Zawiera kompletny zestaw formularzy przeznaczonych do dokonywania rozliczeń podatkowych dla osób fizycznych PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-28/A, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami PIT/O, PIT/D, PIT-2K, PIT-ZG oraz formularze NIP-1, NIP-3 wraz z NIP-B, NIP-C
* Umożliwia przesyłanie formularzy online bez użycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego 24/7
* Przeznaczony jest dla systemów operacyjnych Windows, Mac oraz Linux
* Zapewnia weryfikację poprawności wypełnienia formularza
* Pozwala na pracę bezpośrednio z formularzem lub wbudowanym asystentem, który krok po kroku prowadzi przez proces rozliczania PIT
* Automatycznie dokonuje obliczeń
* Drukuje na czystych kartkach lub oryginalnych formularzach
* Dokonuje wszystkich niezbędnych obliczeń wewnątrz formularza
* Gwarantuje możliwość kombinacji formularzy wraz z załącznikami - aktywne przenoszenie danych pomiędzy formularzami
* Umożliwia dodawanie własnych komentarzy do poszczególnych pól formularza

Jest całkowicie bezpłatny - w zamian za skorzystanie z programu, każdy użytkownik wyraża zgodę na przeznaczenie 1% swojego podatku z 2011 roku na rzecz wskazanej w programie organizacji pożytku publicznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane