Czytasz dzięki

Kolejne zmiany w zarządzie ARiMR

Grzegorz Suteniec
opublikowano: 13-11-2019, 11:17

Z zarządu rolniczej agencji pożegnała się Beata Orzołek. Pełniącą obowiązki wiceprezesa ds. IT została oficjalnie Jolanta Piechocka.

Beata Orzołek od czerwca 2017 r. pełniła funkcje zastępcy prezesa ARiMR. Jeszcze we wtorek jej nazwisko figurowało na stronie internetowej ARiMR w zakładce na temat kierownictwa. Dziś już go nie ma. Według nieoficjalnych informacji została odwołana. Na stronach ARiMR, ani ministerstwa rolnictwa nie ma póki co żadnych informacji na temat zmian w kierownictwie agencji.

ARiMR
Zobacz więcej

ARiMR Marek Wiśniewski

W informacji na temat kierownictwa na stronie agencji pojawiło się dziś oficjalnie nazwisko Jolanty Piechockiej jako pełniącej obowiązki zastępcy prezesa, potwierdzając wcześniejsze nieoficjalne informacje „PB”. Zastąpiła na tym stanowisku Sebastiana Jaworskiego, który niedawno zrezygnował z funkcji.

Czytaj także: Nowa szefowa IT ARiMR

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Polecane