Kolporter rozwiązał problem dojazdu

Dorota Kaczyńska
opublikowano: 02-06-2003, 00:00

Kielce. Firmie Kolporter Logistyka, dystrybutora gazet, której od dziś groziło odcięcie dojazdu do magazynu centralnego na skutek remontu alei Krakowskiej w Warszawie („PB” z 29 maja), udało się wykonać alternatywny dojazd.

— Wykorzystaliśmy drogę przeciwpożarową, o której istnieniu wcześniej nie poinformował nas żaden z odpowiedzialnych za remont urzędników. Nie ma więc wątpliwości, że gazety dotrą do punktów sprzedaży na czas — mówi Witold Szczurek, prezes Kolportera Logistyka.

Dodaje, że prace adaptacyjne zostały wykonane wspólnie z firmą Dźwigar, od której Kolporter dzierżawi pomieszczenia magazynowe.

Prowadzone przez Kolportera rozmowy z Zarządem Dróg Miejskich nie doprowadziły do rozwiązania problemu. ZDM proponował firmom działającym przy ul. Instalatorów modernizację na ich koszt innej drogi dojazdowej — ul. Równoległej. Nakłady na remont oszacowano na 0,5 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Kaczyńska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy